Da li želiš da vidiš ponude za

Novosti

Zaposlenje / otvorena pozicija

Naš tim se širi i otvara vrata novim kolega ili koleginicama. Tražimo proaktivne i komunikativne ljude za poziciju Menadžer prodaje. Ukoliko voliš da upoznaješ nove ljude, telefoniraš i pregovaraš - ovo je prilika za tebe.

Opis posla:
Pronalaženje novih partnera, razvoj i održavanje postojećih
Unošenje i kreiranje ponuda na sajtu
Razvoj i unapređenje odnosa sa partnerima
Izrada i realizacija plana prodaje
Svakodnevna saradnja i kontakti s postojećim i potencijalnim partnerima

Šta tražimo:
Iskustvo rada u timu
Pregovaračke sposobnosti
Komunikativnost
Organizovanost

Šta nudimo:
Full time poziciju
Kompetitivnu zaradu
Bonuse
Pošalji nam svoj CV na mail: podrska@grupovina.rs, sa naznakom za koju poziciju apliciraš.

Možda si baš ti naš budući kolega?

Vrati se na sve Novosti

  • О NAMA
    Naš tim radi na odabiru najpovoljnijih i najboljih ponuda za tebe. Iza nas stoji višegodišnji rad i iskustvo od 12 godina.
  • KAKO KUPITI
    Tri koraka do kupovine: Klikni na “Stavi u Korpu” - izaberi način plaćanja - izvrši uplatu i kupon te čeka na email.
  • PARTNERI
    Otvorite nalog i jednostavno pratite svoje ponude, aktivirajte nove ponude i kontaktirajte nas iz Kabineta Partnera.
  • PODRŠKA
    Možeš nas kontaktirati putem chata na sajtu, društvenih mreža, emaila i telefona. Uvek smo tu za tebe.